Презентуємо Вам шлагбауми LIMIT

 

Компанія ТОВ “ПСВ-Полтава” презентує Вам шлагбауми LIMIT, які є наступним кроком по розширеню асортимента  автоматики  ТМ «Comunello».

З початку виводу автоматики  ТМ «Comunello» на ринок України, реалізовано та встановлено понад 500 двигунів. Отримані  позитивні відгуки клієнтів, які залишилися задоволенні роботою та дизайном автоматики.

Компанія Comunello Group — розробник і виробник комплектуючих для в’їзних воріт із світовим ім’ям.

Більш ніж піввіковий досвід компанії у виробництві конструкцій для в’їздної групи ліг в основу розробки концептуальної лінійки воротної автоматики, шлагбаумів і аксесуарів.

 

100% виготовлено в Італії

З 1965 року 100% продукції Comunello розробляється та виробляється в Італії на власних майданчиках Comunello Group. Компанія використовує матеріали найвищої якості для забезпечення довговічності та надійності систем автоматики. Продукція проходить контроль якості на виробництві та сертифікована на відповідність нормам безпеки.

 

Найкращі дизайнерські рішення

Ексклюзивний дизайн, розроблений власною лабораторією Comunello R&D, де функціональність та естетика є невіддільними одне від одного. Строгі лінії й лаконічне колірне виконання без сумніву відповідають сучасним тенденціям. Стильні рішення, які ніколи не вийдуть з моди. Кращий італійський дизайн від законодавців моди та стилю.

 

ТОВ “ПСВ-Полтава” пропонує Вам якісний європейський продукт, здатний

задовольнити        потреби клієнтів, що віддають перевагу брендовому товару

за  найпривабливішими цінами.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділі маркетингу за телефонами:

050-346-25-45

050-304-37-25

0532-56-16-47

З повагою,  Відділ маркетингу ТОВ «ПСВ-Полтава»