Нова автоматика ТМ Comunello

Компанія ТОВ “ПСВ-Полтава” – офіційний Партнер ГК «АЛЮТЕХ» презентує Вам нову автоматику ТМ «Comunello» на ринку України.

Компанія Comunello Group — розробник і виробник комплектуючих для в’їзних воріт із світовим ім’ям.

Більш ніж піввіковий досвід компанії у виробництві конструкцій для в’їздної групи ліг в основу розробки концептуальної лінійки воротної автоматики, шлагбаумів і аксесуарів.

 

100% виготовлено в Італії

З 1965 року 100% продукції Comunello розробляється та виробляється в Італії на власних майданчиках Comunello Group. Компанія використовує матеріали найвищої якості для забезпечення довговічності та надійності систем автоматики. Продукція проходить контроль якості на виробництві та сертифікована на відповідність нормам безпеки.

Найкращі дизайнерські рішення

Ексклюзивний дизайн, розроблений власною лабораторією Comunello R&D, де функціональність та естетика є невіддільними одне від одного. Строгі лінії й лаконічне колірне виконання без сумніву відповідають сучасним тенденціям. Стильні рішення, які ніколи не вийдуть з моди. Кращий італійський дизайн від законодавців моди та стилю.

Досконалість механіки

Лінійка воротної автоматики та шлагбаумів Comunello є чистим вираженням філософії компанії, заснованої на високих вимогах до механічних компонентів та прагненні до розвитку. Результат — неперевершений рівень якості автоматики Comunello, який є затребуваним нашими клієнтами та якої вони гідні.

ТОВ “ПСВ-Полтава” пропонує Вам якісний європейський продукт, здатний

задовольнити        потреби клієнтів, що віддають перевагу брендовому товару

за  найпривабливішими цінами.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділі маркетингу за телефонами:

050-346-25-45

050-304-37-25

0532-56-16-47

З повагою,  Відділ маркетингу ТОВ «ПСВ-Полтава»